Het team


Formatie Schooljaar 2018 / 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 1/2a 08.30-15.15 uur
Juf Anne-Marie
Teijgeler
08.30-15.15 uur
Juf Anne-Marie
Teijgeler
08.30-12.15 uur
Juf Anne-Marie
Teijgeler
08.30-15.15 uur
Juf Lieske
Vos
08.30-12.00 uur
Juf Lieske
Vos
Groep 1/2b 08.30-15.15 uur
Juf Coriëlle
Peverelli
08.30-15.15 uur
Juf Coriëlle
Peverelli
08.30-12.15 uur
Juf Coriëlle
Peverelli
08.30-15.15 uur
Juf Liselotte
van de Water
08.30-12.00 uur
Juf Liselotte
van de Water
Groep 3a 08.30-15.15 uur
Juf Myrthe
Stoops
08.30-15.15 uur
Juf Myrthe
Stoops
08.30-12.15 uur
Juf Myrthe
Stoops
08.30-15.15 uur
Juf Simone
Burgers
08.30-12.00 uur
Juf Simone
Burgers
Groep 3b 08.30-15.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-15.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-12.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-15.15 uur
Juf Esmé
Vink
08.30-12.00 uur
Juf Esmé
Vink
Groep 4 08.30-15.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-15.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-12.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-15.15 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
08.30-12.00 uur
Juf Annebeth
v/d Linden
Groep 5 08.30-15.15 uur
Juf Joska
Emck
08.30-15.15 uur
Juf Joska
Emck
08.30-12.30 uur
Juf Joska
Emck
08.30-15.15 uur
Juf Sabina
Dijkers
08.30-15.15 uur
Juf Sabina
Dijkers
Groep 6 08.30-15.15 uur
Juf Tanja
Hennekes
08.30-15.15 uur
Juf Tanja
Hennekes
08.30-12.30 uur
Juf Tanja
Hennekes
08.30-15.15 uur
Juf Denise
Peterusma
08.30-15.15 uur
Juf Denise
Peterusma
Groep 6/7 08.30-15.15 uur
Meester Niels
Middelkoop
08.30-15.15 uur
Meester Niels
Middelkoop
08.30-12.30 uur
Juf Denise
Peterusma
08.30-15.15 uur
Meester Niels
Middelkoop
08.30-15.15 uur
Meester Niels
Middelkoop
Groep 8 08.30-15.15 uur
Meester Wim
van Vuren
08.30-15.15 uur
Meester Wim
van Vuren
08.30-12.30 uur
Meester Wim
van Vuren
08.30-15.15 uur
Meester Wim
van Vuren
08.30-15.15 uur
Meester Wim
van Vuren

Overige formatie:

Intern begeleider 08.00-16.30 uur
Juf Corinne
van Drenth
08.00-15.00 uur
Juf Corinne
van Drenth
08.00-16.30 uur
Juf Corinne
van Drenth
Schoolleider 08.00-16.30 uur
Meester Niels
Verbaas
08.00-16.30 uur
Meester Niels
Verbaas
08.00-15.00 uur
Meester Niels
Verbaas
08.00-16.30 uur
Meester Niels
Verbaas
08.00-16.30 uur
Meester Niels
Verbaas
Administratief
Medewerkster
08.00-15.15 uur
Juf Johanna
den Hertog
08.00-15.15 uur
Juf Johanna
den Hertog
Arrangementen
onderwijsassistent
08.30-15.15 uur
Juf Carla
Tromp
08.30-15.15 uur
Juf Carla
Tromp
08.30-12.30 uur
Juf Carla
Tromp
08.30-15.15 uur
Juf Carla
Tromp

 

Staand van links naar rechts: juf Lieske, juf Annebeth, juf Johanna (administratie), juf Myrthe, juf Coriëlle, juf Esmé (lio), juf Simone en juf Anne-Marie
Zitten van links naar rechts: juf Sabina, juf Carla (ondersteunend), juf Joska, meester Niels V. (schoolleider), juf Tanja, meester Wim
Op de grond van links naar rechts: juf Liselotte, juf Denise, Meester Niels M. en juf Corinne (IB)

 

 


Webdevelopment: ONMEDIA